Witamy w Grape Restaurant Welcome

The Grape Restaurant welcomes guests in a historical renovated villa at the Parkowa Street in the neighborhood of to Centennial Hall and the Japanese Garden and Szczytnicki Park
It is here that combine love and passion for cooking.

The Head Chef

The menu prepared by the Chef consist of the highest quality ingredients, which come from certified organic corps.He is taking into consideration the highest quality of products which are used and the latest cooking techniques, which are introduced by him.

Jedna z najlepszych restauracji 5* we Wrocławiu

Grape Restaurant wita Gości w przedwojennej, odnowionej willi na ulicy Parkowej, w sąsiedztwie Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego to wyjątkowe miejsce dla miłośników dobrej kuchni. Malownicza okolica zachęca do spacerów w ogrodzie, który znajduje się przy restauracji oraz do spożywania posiłków w przeszklonej oranżerii. Lokalizacja restauracji Grape jest bardzo korzystna zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców Wrocławia. Znajduje się ona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. W bliskiej okolicy restauracji jest między innymi:

Restauracja w pobliżu zoo i afrykarium Wrocław

Dbamy o to, aby nasi gości byli zadowoleni z otrzymanych potraw. To tutaj łączą się miłość i pasja do gotowania. Posiłki przygotowywane są niezwykle starannie, z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Stawiamy na ekologiczne produkty od regionalnych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że przygotowane przez nas dania będą jednocześnie smaczne i zdrowe. Dobrze dobranym produktom spożywczym zawdzięczamy wyjątkowy aromat i kolor potraw oraz oczywiście ich niepowtarzalny smak. Starannie dobieramy przyprawy i zioła oraz stawiamy na oryginalne połączenia, które nadają klasycznym daniom zupełnie innego charakteru. Choć karta dań w naszej restauracji w pobliżu parku japońskiego czy Wrocławskiego Centrum Kongresowego nie jest przesadnie rozbudowana, to każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

park japoński

Romantyczna restauracja we Wrocławiu

Grape Restaurant to idealne miejsce na romantyczną randkę lub spotkanie rodzinne w kameralnym gronie przy pysznym obiedzie, ale nie tylko. romantyczna restauracja we Wrocławia Naszym gościom możemy zaoferować również wyjątkową przestrzeń, idealną do organizacji imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Chętnie organizujemy wesela, rocznice i hucznie wyprawiane urodziny, a także szkolenia, konferencje i bankiety, a także wiele innych wyjątkowych przyjęć z różnych okazji. Do dyspozycji gości oddajemy 3 klimatyzowane sale. Dzięki temu nasza przestrzeń restauracyjna pomieści wszystkich Twoich najbliższych lub zaproszonych partnerów biznesowych.


Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego nasza restauracja to nie tylko duża przestrzeń i wyjątkowe, autorskie menu naszego znakomitego Szefa Kuchni. To także niesamowity wystrój wnętrz, które urządzone zostały ze smakiem. Oferujemy eleganckie pomieszczenia restauracyjne, w których każdy detal został dopracowany. Każda sala jest nieco inna, ale łączy je niezwykła elegancja osiągnięta zarówno za pomocą odpowiedniej kolorystyki i stylowych mebli, jak i bardzo gustownych dodatków, tekstyliów stołowych oraz zastawy. Całość uzupełnia odpowiednie oświetlenie, które podkreśla klimat wnętrza Grape Restaurant.