Witamy w Grape Restaurant witamy

Grape Restaurant wita Gości w przedwojennej, odnowionej willi na ulicy Parkowej, w sąsiedztwie Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego.
To tutaj łączą się miłość i pasja do gotowania.

Szef Kuchni

Autorskie menu Szefa Kuchni, przygotowywane jest z selektywnie wybranych składników, pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dbając o szczegóły i najwyższą jakość używanych produktów, wykorzystuje on najnowsze techniki gotowania, tworzy menu, które zaskakuje i wywołuje podziw.

Jedna z najlepszych restauracji 5* we Wrocławiu

Grape Restaurant wita Gości w przedwojennej, odnowionej willi na ulicy Parkowej, w sąsiedztwie Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego to wyjątkowe miejsce dla miłośników dobrej kuchni. Malownicza okolica zachęca do spacerów w ogrodzie, który znajduje się przy restauracji oraz do spożywania posiłków w przeszklonej oranżerii. Lokalizacja restauracji Grape jest bardzo korzystna zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców Wrocławia. Znajduje się ona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. W bliskiej okolicy restauracji jest między innymi:

Restauracja w pobliżu zoo i afrykarium Wrocław

Dbamy o to, aby nasi gości byli zadowoleni z otrzymanych potraw. To tutaj łączą się miłość i pasja do gotowania. Posiłki przygotowywane są niezwykle starannie, z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Stawiamy na ekologiczne produkty od regionalnych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że przygotowane przez nas dania będą jednocześnie smaczne i zdrowe. Dobrze dobranym produktom spożywczym zawdzięczamy wyjątkowy aromat i kolor potraw oraz oczywiście ich niepowtarzalny smak. Starannie dobieramy przyprawy i zioła oraz stawiamy na oryginalne połączenia, które nadają klasycznym daniom zupełnie innego charakteru. Choć karta dań w naszej restauracji w pobliżu parku japońskiego czy Wrocławskiego Centrum Kongresowego nie jest przesadnie rozbudowana, to każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

park japoński

Romantyczna restauracja we Wrocławiu

Grape Restaurant to idealne miejsce na romantyczną randkę lub spotkanie rodzinne w kameralnym gronie przy pysznym obiedzie, ale nie tylko. romantyczna restauracja we Wrocławia Naszym gościom możemy zaoferować również wyjątkową przestrzeń, idealną do organizacji imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Chętnie organizujemy wesela, rocznice i hucznie wyprawiane urodziny, a także szkolenia, konferencje i bankiety, a także wiele innych wyjątkowych przyjęć z różnych okazji. Do dyspozycji gości oddajemy 3 klimatyzowane sale. Dzięki temu nasza przestrzeń restauracyjna pomieści wszystkich Twoich najbliższych lub zaproszonych partnerów biznesowych.


Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego nasza restauracja to nie tylko duża przestrzeń i wyjątkowe, autorskie menu naszego znakomitego Szefa Kuchni. To także niesamowity wystrój wnętrz, które urządzone zostały ze smakiem. Oferujemy eleganckie pomieszczenia restauracyjne, w których każdy detal został dopracowany. Każda sala jest nieco inna, ale łączy je niezwykła elegancja osiągnięta zarówno za pomocą odpowiedniej kolorystyki i stylowych mebli, jak i bardzo gustownych dodatków, tekstyliów stołowych oraz zastawy. Całość uzupełnia odpowiednie oświetlenie, które podkreśla klimat wnętrza Grape Restaurant.