Piwnica win - najlepsza piwnica win we Wrocławiu

biblioteka win we Wrocławiu

Jako specjaliści od dobrego smaku doskonale wiemy, że pyszna potrawa to nie wszystko. Niezbędna jest także odpowiednia oprawa posiłku oraz dobrze dopasowany trunek. W kompleksie hotelowo-restauracyjnym Grape zwracamy ogromną uwagę na dobór wina do spożywanych potraw. Posiadamy wyjątkową na skalę światową Bibliotekę Win, która zachwyca szerokim wyborem wspaniałych trunków z różnych regionów świata. Dzięki temu w naszych progach każdy smakosz i miłośnik wina znajdzie swoje ulubione smaki w tym zakresie. Osobom, które nie znają się dobrze na tego typu trunkach, nasz Sommelier pomoże w wyborze odpowiedniego wina, które podkreśli smak zamówionych dań.

Menu degustacyjne win

Biblioteka Wina, która znajduje się w Grape Restaurant, zachwyca niezwykle szerokim wyborem. Naszym gościom oferujemy wspaniałe wina, stworzone z wyselekcjonowanych odmian winogron z wielu różnych regionów świata. Oferujemy wyśmienite wina francuskie oraz włoskie, posiadamy napoje z Portugalii i Hiszpanii, a także oryginalne trunki z Gruzji, które zachwycają smakiem. Można spróbować u nas również win z Antypodów, Krajów Lewantu, Ameryki Południowej oraz z RPA i USA. Ogromna gama białych, czerwonych, różowych oraz musujących win o różnych walorach smakowych sprawia, że z łatwością można dopasować trunek do swoich upodobań oraz do zamówionych w naszej luksusowej restauracji dań.

Menu degustacyjne win i alkoholi

biblioteka win

Dla miłośników wina organizujemy degustacje win we Wrocławiu. Serwujemy na nich wyjątkowe wina z całego świata. Nasz Sommelier dołoży wszelkich starań, aby każdy trunek z naszej piwnicy win został odpowiednio zaprezentowany wraz z całą jego historią oraz pochodzeniem. Dla nas wino to nie zwykły napój alkoholowy, ale wyjątkowy trunek, który wymaga odpowiedniej oprawy i podejścia. Dlatego też w naszej Bibliotece Win znajdują się tylko starannie wyselekcjonowane rodzaje wina, które zachwycają różnorodnością. Oferujemy oryginalne i dotąd szerzej nieznane smaki, a także klasyczne warianty win o wieloletniej tradycji.


Nasza niezwykle rozbudowana Biblioteka Wina oferuje wina poukładane w trzech kategoriach: Smaków Natury, Smaków Miłości oraz Smaków Luksusu. Ten wyjątkowy system kategoryzowania wina sprawia, że nasza kolekcja jest jeszcze bardziej wyjątkowa i luksusowa. Grape Restaurant to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia dla każdego miłośnika wina z dalekich zakątków świata oraz z najbardziej znanych i wyjątkowych regionów winnych w Europie i na świecie. Zapraszamy na degustacje oraz inne wydarzenia z winem w roli głównej oraz zachęcamy do próbowania naszych trunków podczas wykwintnych obiadów i kolacji w Grape Restaurant. Nasz Sommelier pomoże w doborze odpowiedniego wina, dopasowanego do konkretnych potraw oraz do indywidualnych upodobań smakowych naszych gości.